Co přináší nové stránky? - Ing. Petr Falek - DesignCAD

Ing. Petr Falek - DesignCAD
Přejít na obsah

Co přináší nové stránky?

Novinky
Datum poslední editace této stránky: 7.12.2019

Nové stránky mohou plně využít uživatelé současných verzí + tří verzí předchozích, na které se vztahuje technická podpora.
Původní stránky již nejsou k dispozici - mohu je však po domluvě částečně zprovoznit, pokud by byl zájem o stará data.

Tyto nové stránky nemají jen jiný vzhled, ale především jinou koncepci nabídky - menu. Místo hlavní vodorovné nabídky a svislé postranní nabídky je nyní k dispozici vodorovná roletová nabídka, která po výběru položky vytvoří svislou nabídku podružnou, která umožní přepínat mezi stránkami s jednotným tématem. Na stránkách je nově možné vyhledávat zvolený termín v záhlaví každé stránky.
Přehledná struktura je zřejmá ze Sitemap - Hlavní mapy webu.

Změnila se koncepce nabídky Ke stažení - download souborů Update/Patch  a CZ souborů. Dříve byla nabídka společná pro MAX i EXPRESS, nyní jsou všechna data naopak pohromadě pro danou verzi, včetně Trial verze a komplexní podpory aktuální verze + tří posledních verzí >> zde. Některé stránky budou pouze pro registrované uživatele.

Galerie ukázek prací DesignCADu bude také jiná (snad praktičtější), ale především kromě fotografií nabídne k prohlížení i videoukázky animací vytvořených v DesignCADu >> zde.

V nabídce Servis chystáme do budoucna kromě informací textových a obrázků, také videonávody některých důležitých postupů. Zatím popis důležitých služeb a nový servisní formulář >> zde.

Největší změna ale spočívá v ceníku. Je rozdělený na více skupin a položky jsou připravené k výběru a objednávce přes Internet. Objednávka není závazná, nevede zatím k vlastní platbě, ale bude sloužit jako podklad pro fakturaci. Kromě této možnosti, lze využít i nový objednávkový formulář, nebo klasický e-mail. Ceník >> zde.


Doufám, že budete spokojení. Pokud byste při putování po tomto webu narazili na nějaký problém, prosím o upozornění. Děkuji, PF

Původní stránky už nejsou k dispozici.
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek, Engineering Service | mobil +420 602 148 754 | e-mail falek@designcad.cz
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek | mobil +420 602 148 754 | e-mail falek@designcad.cz
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek, Engineering Service |
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek
Návrat na obsah