Stažení instalační sady z DropBoxu - Ing. Petr Falek - DesignCAD

Ing. Petr Falek - DesignCAD
Přejít na obsah

Stažení instalační sady z DropBoxu

Servis > Návody
Datum poslední editace této stránky: 21.1.2019

V současné době jsou problémy s úložištěm Dropbox, kdy nelze stáhnou soubory větší jak 315 MB.  To se týká především kompletních instalačních balíčků posledních 4 verzí DesignCADu. Pokud budete potřebovat stáhnout některý z těchto balíčků, obraťte se prosím na mne, poskytnu vám náhradní odkaz. Chyba není na naší straně - děkuji za pochpení. Petr Falek

99% uživatelů si objednává DOWNLOAD verze, kdy si kompletní instalační sadu stáhnou z internetu. Staženou sadu si vypálí na CD nebo DVD a získají plnohodnotné instalační médium.

Odkaz pro stažení je uveden v dodacím e-mailu. Instalační sada (balíček) je umístěn na internetovém úložišti Dropbox. Bohužel některým uživatelům dělá potíž anličtina a dialogové okno, které se zobrazí po kliknutí na odkaz. Okno je pouze možnost přihlášení se do tohoto úložiště a stačí ho pouze zrušit pomocí běžného křížku v pravém horním rohu. Připravil jsem podrobnější návod:

Návod:


  1. Klikněte v přijetém e-mailu na odkaz PŘÍMÝ ODKAZ KE STAŽENÍ PROGRAMU (velikost souboru v MB):
  2. Zrušte okno (kliknutím na x) k zadání přístupových údajů pro přhlášení na DropBox *) pokud jej nepoužíváte (obrázek vlevo)! Objeví se jiné okno kde, ...
  3. Klikněte na Download (obrázek vpravo), umožněte stažení, uložení balíčku na váš disk a následně soubor EXE spusťte.
  4. Zobrazí se návod, přednastavená cesta a po zadání hesla dojde k rozbalení a automatickému spuštění instalační nabídky.
  5. Základní instalační nabídka vám umožní vybrat zda budete instalovat verzi 32-bit nebo 64bit, zda nabídku ukončíte a nebo mne budete kontaktovat! Každá nabídka obsahuje také telefony a umožňuje spuštění přenositelné verze TeamViewer.
  6. Jestližete se rozhodnete pro vlastní instalaci, v následující nabídce zobrazte kompletní sadu návodů kliknutím na bod 1.
  7. Pokud by vznikly nějaké problémy můžete se je pokusit odstranit pomocí návodů na stránce :
http://www.designcad.cz/instalace-dc-max.html v případě DesignCAD EXPRESS

*) Dropbox:

  • pokud jste uživatelem tohoto úložiště, tak se vám nabídne možnost nakopírovat (stáhnout) soubor do složky vašeho Dropboxu - využijte toho - soubor se následně stáhne i na váš počítač do složky Dropbox (implicitně C:\Users\JMENO UZIVATELE\Dropbox).
  • pokud nejste uživatelem tohoto úložiště, tak postupujete podle návodu výše, ale mohli byste si Dropbox zaregistrovat a užívat ho - je to výhodné - podrobnosti a možnost registrace na stránce http://www.designcad.cz/dropbox.html.
Instalační balíček je po rozbalení umístěn na disku C:\DesignCAD FALEK ve složce FULL DesignCAD 3D Max 2016 (v26.1)
Pokud obsah této složky vypálíte na DVD, získáte instalační DVD shodné s BOX verzí a to si můžete uložit pro případnou reinstalaci.
S instalací vám rád pomohu přes Internet. Jde to snadno přímo z instalační nabídkyDCADu.
Nejprve zavolejte – domluvíme se. Petr Falek
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek, Engineering Service | mobil +420 602 148 754 | e-mail falek@designcad.cz
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek | mobil +420 602 148 754 | e-mail falek@designcad.cz
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek, Engineering Service |
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek
Návrat na obsah