Stažení (Download) Trial DC 3D Max - Ing. Petr Falek - DesignCAD

Ing. Petr Falek - DesignCAD
Přejít na obsah

Stažení (Download) Trial DC 3D Max

Ke stažení > DesignCAD 3D Max
Datum poslední editace této stránky: 21.1.2019

... programu DesignCAD 3D Max 2018 (v27.0.004) CZ - 64bit & 32bit

Zkušební verze (Trial) je plnohodnotná 2D/3D verze programu DesignCAD 3D Max. Lze v ní kreslit, modelovat, ukládat data (můžete je použít po zakoupení licencované plné (Full) verze) a také tisknout a konvertovat soubory mezi různými CADy. Jediné omezení je čas - doba 15 dnů běží od instalace. Jestliže vám nebude stačit prvních 15 dnů, můžete požádat o druhých 15 dnů (formulář). Druhý limit nemusí nutně navazovat na ten první a vy se k vyzkoušení programu můžete vrátit až se vá to bude hodit.

Pokud se následně rozhodnete pro nákup plné verze, získáte nové sériové číslo (SN), aktivační kód (AK), lokalizační CZ sadu pro Full verzi a bez reinstalace vlastního programu pokračujete v zahájené práci.

DOPORUČUJI před instalací Trial verze využít mé nabídky na 15-30 minutové předvedení programu zdarma. Z vlastní zkušenost vím, že začátečník nemůže program za krátkou dobu objektivně posoudit. Zkušenějšího uživatele jiného systému zase omezují a zavádějí původní návyky. Připravte si otázky, které chcete zodpovědět, příklady řešení, které chcete vidět. Potřebujete nainstalovaný komunikační program Skype, nebo TeamViewer (WebServis >> ZDE).

Trial verzi získáte
ZDARMA stažením z této stránky. Nově je ke stažení kompletní instalační balík, ve kterém je nejen instalační sada příslušné Trial verze, ale také CZ soubory, INI soubory pro nastavení, stručný i podrobný návod na instalaci, příručka pro začínajícího uživatele a programy pro technickou podporu, který je možné spustit bez instalace. Otevření, spuštění, instalaci provádíte z přehledné nabídky!

Návod:

Nejdříve klikněte na SNAK pro trial MAX >> ZDE,

vyplňte požadované údaje, požadavky a přání a formulář odešlete. Na uvedený e-mail vám bude ihned odeslána krátká zpráva s pokyny pro instalaci vč. sériového čísla (SN) a aktivačního kódu (AK). Následně si stáhněte instalační balíček z této stránky.

Kompletní instalační balíček zkušební verze - vyberte ze dvou možností - samorozbalitelný EXE archiv, nebo klasický archiv ZIP.
(návody instalace | instalace programu | instalace CZ | instalace nastavení | příručka | možnost propojit počítače pro případnou pomoc):
Stažení (Download) souboru DesignCAD_MAX_270_TRIAL.zip >> zde = 320,30 MB
možnost přechodu z Trial na Full / Upgrade verzi bez reinstalace + zachování dat
Klasický ZIP archiv. >> Nezapomeňte vyplnit formulář pro získání sériového čísla, aktivačního kódu a návodu.
Stažení (Download) souboru DesignCAD_MAX_270_TRIAL.exe >> zde = 320,33 MB
možnost přechodu z Trial na Full / Upgrade verzi bez reinstalace + zachování dat
Samorozbalizelný EXE archiv. >> Nezapomeňte vyplnit formulář pro získání sériového čísla, aktivačního kódu a návodu.

Uložte jej na disk a poklepáním spusťte. Otevře se návod, postupujte podle něho. V dalším okně zvolte Rozbalit, Dojde k nakopírování obsahu do adresáře C:\DesignCAD FALEK\TRIAL DesignCAD 3D Max 27. Automaticky se spustí (setup.exe) instalační nabídka.


Poznámka: Soubor EXE, který stahujete, je samorozbalitelný ZIP archiv. S těmito soubory mívají trochu problémy antivirové programy. Musíte potvrdit, že je soubor "setup.exe" je bezpečný a umožníte jeho spuštění. Podobně při vlastní instalaci CZ souborů, nebo nastavení. Program Avast například až 30 s otvírá vstupní okno a až následně otevře informaci o testování souboru - Program se analyzuje. Vyčkejte do konce dokud neoznámí že je vše v pořádku. Chce to chvilku trpělivosti.
Pokud by antivirový program vůbec neumožňoval stažení EXE souboru, druhý odkaz směřuje na archiv klasického tvaru ZIP. Rozbalte jej a EXE, které je uvnitř, spusťte - viz výše.
Instalační balíček, který stáhnete obsahuje obě verze DesignCADu >> 64-bit i 32-bit. Teprve po spuštění SETUP.EXE se zobrazí nabídka, kde se rozhodnete, kterou z nich podle vašeho systému Windows nainstalujete. Uživatelům, kteří používají systém Windows 32-bit NEPŮJDE instalovat verze 64-bit! Uživatelé Windows 64-bit mohou instalovat obě verze - mají shodné SN (sériové číslo) i AK (aktivační kód).

       

Instalace verze 64-bit je směřována do složky DesignCAD 3D Max 2018 64-bit
Instalace verze 32-bit je směřována do složky DesignCAD 3D Max 2018 32-bit

Pokud si nebudete jistí, nebo dáte přednost předvedení programu ještě před instalací zkušební verze, kontaktujte mne na Skypu (falek_petr), E-mailem (falek@designcad.cz), nebo telefonicky (+420 602 148 754). Ušetříte čas a získáte přímé a objektivní informace.


KOMPLETNÍ NÁVOD NA INSTALACI TRIAL verze DesignCAD 3D Max 2018 (v27):
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek, Engineering Service | mobil +420 602 148 754 | e-mail falek@designcad.cz
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek | mobil +420 602 148 754 | e-mail falek@designcad.cz
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek, Engineering Service |
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek
Návrat na obsah